Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Вам подобається цей сайт?

Дата: 6 вересня 2016 о 10:56, Оновлено 1 грудня 2016 о 17:32

Вітаємо вас на порталі E-schools!

Сервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет.

Існує 4 основних типи користувачів сайту (директор, адміністрація, учитель, учень, батьки). Кожен з них має певний набір прав і має відповідний рівень доступу до інформації.

Додатково для закладів освіти є можливість розміщення сучасного сайту, який містить великий набір функціональних розділів з можливістю створювати додаткові текстові сторінки.

Особливості:

• Виняткова функціональність. Можливість індивідуально налаштувати багато аспектів роботи. Все доступно в демо-версії для ознайомлення.
  • Зовнішній вигляд: всі шкільні документи (журнал, щоденник і ін.) Виглядають схожими на паперові прототипи, але з сучасним поліпшенням.
  • Найвища швидкість роботи системи: тисячні частки секунди на обробку запиту.

Сайт установи і система електронного обліку успішності взаємопов'язані і інтегровані між собою. Використовуючи можливості сервісу, установа освіти отримує потужний веб- інструмент для автоматизації навчального процесу..

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.